„Dobry przykład – dobry przekład” Drukuj

 

   Jak przekonać dzieci do czytania książek? Jak rozbudzić wyobraźnię? Takie pytania zadawali sobie uczniowie klasy 2B, którzy brali udział w projekcie „Dobry przykład – dobry przekład”.  

   Projekt podzielony był na dwie części. W pierwszej części uczniowie uczestniczyli w lekcji bibliotecznej, podczas której odbyło się głośne czytanie fragmentów książki „Dziennik cwaniaczka” oraz różne zabawy słowotwórcze. W drugiej części projektu, uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Efektem ogromnej pracy i zaangażowania obu grup są dwie, kolorowe książki, w języku polskim oraz w języku angielskim, które wejdą w skład naszej, szkolnej biblioteki i będą dostępne dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

   Opiekunowie projektu: P. Anna Malik oraz p. Ewa Marciniak-Mańkowska