Weronika laureatką, a Igor i Szymek finalistami Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego! Drukuj

 

   23 maja w Warszawie w Auli Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość podsumowania i wręczenie dyplomów laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla Uczniów Szkół podstawowych z języka polskiego i matematyki, organizowanych na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie.

   Wśród wyróżnionych z Mazowsza laureatów  konkursu matematycznego znalazła się uczennica naszej szkoły klasy 6b – Weronika Rydzewska. Nie można również zapomnieć o dwóch młodych matematykach, którzy uzyskali tytuł finalisty - Igorze Pawlaku z kl.6b i Szymonie Maćkowiaku z kl. 6s. Ci wspaniali uczniowie do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem p. Anny Olczak-Mielczarek. 

  Laureatce, Finalistom, ich Rodzicom oraz Nauczycielce składamy gratulacje i słowa uznania za zaangażowanie w przygotowaniu do konkursów. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu!