VI Piknik Rodzinny w SOSW NR 2 w Płocku Drukuj

 

   31 maja 2017 roku na terenie Ośrodka Szkolno- Wychowawczego Nr 2 w Płocku odbył się wspaniały VI Piknik Rodzinny. Naszą szkołę reprezentowały dwie klasy, klasa 5c pod opieką pań: Renaty Cichockiej, Iwony Lewińskiej i Diany Głoskowskiej oraz klasa integracyjna 6a pod opieką p. Edyty Paradowskiej i p. Arkadiusza Ławnickiego. W imprezie uczestniczyli również p. Elżbieta Pędraszewska-Iskrzak oraz p. Włodzimierz Mazurkiewicz.

   Radosna zabawa przegoniła nawet chmury, które groziły deszczem. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy uczestnicząc w wielu zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu. Największe wrażenie zrobił na nas pokaz pracy psów obronnych rasy owczarek niemiecki Straży Miejskiej oraz pokaz sprzętu Straży Pożarnej. Zabawiał nas clown Pajko, malowano nam twarze i ręce. Nie zbrakło pyszności z grilla, a nawet słodkiego tortu! To był niezapomniany dzień integracji na terenie naszego miasta.