Trzecioklasiści grają "w nogę"! Drukuj

W piątek 02.06.2017r. nauczyciele wychowania fizycznego wraz z Radą Osiedla Podolszyce Północ z okazji Dnia Dziecka zorganizowali turniej piłki nożnej. W zawodach wzięli udział uczniowie wszystkich klas III. Każda drużyna składała się z 7 chłopców i 3 dziewcząt. Trenerami zespołów były Panie wychowawczynie, które decydowały o ustalaniu składu, przeprowadzały zmiany i w sposób fachowy starały się prowadzić swoje zespoły do zwycięstwa. Na początek turnieju wszystkie drużyny zostały podzielone na 2 grupy. Zespoły z miejsc I i II awansowały do półfinałów gdzie mieli być wyłonieni uczestnicy wielkiego finału. Finalistami zostali uczniowie klasy 3A i 3C. Po rozegraniu finałowego meczu zwycięzcą okazała się klasa 3C. Następnie przyszła pora na podsumowanie turnieju i wręczenie nagród drużynowych i indywidualnych, czego dokonała Pani Wicedyrektor Aldona Fijałkowska wraz z Członkiem Rady Osiedla - p. Dariuszem Torbickim. Najlepszym bramkarzem okazał się Michał Rutkowski, najlepszym strzelcem z 8 trafieniami został Franek Szypulski, miano najlepszej piłkarki przypadło Nadii Dymek a najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Wiktor Pankowski.

Ostateczna klasyfikacja turnieju: 3C, 3A, 3B, 3H, 3D, 3E.

Wychowawcom klas III dziękujemy za przygotowanie zespołów i poprowadzenie swoich drużyn w duchu sportowej rywalizacji i zasad fair play.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}