"Kopciuszek" prezentem na Dzień Dziecka dla naszych Uczniów. Drukuj

My, dorośli, nie mamy już takiej wyobraźni jak dzieci, ale w dniu ich pięknego święta – w Dniu Dziecka, nauczyciele świetlicy podjęli wyzwanie i zaprosili innych nauczycieli naszej szkoły oraz uczniów do wystawienia baśni „Kopciuszek” braci Grimm w reżyserii p. Bożeny Kowalskiej.

W baśniowej, przesyconej tajemniczością, czarami i magią scenografii stworzonej przez panie: Anetę Olszewską, Katarzynę Kapelę, Ilonę Borczuk i Agnieszkę Elwertowską, aktorzy wprowadzili widzów w świat fantazji oraz ukazali, że dobro zawsze zwycięża.

Zjawiskowa gra została nagrodzona gromkimi brawami i ciepłymi słowami uznania, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wywołały łzy szczęścia w wielu oczach. Dziękujemy!!!

Obsada:

Kopciuszek - p. Diana Głoskowska

Książę - p. Joanna Kowalczyk

Księżniczka - Ania Kapela

Królowa - p. Joanna Kamińska

Król - p. Włodzimierz Mazurkiewicz

Macocha - p. Elżebieta Pędraszewska - Iskrzak

Beatrycze - p. Alicja Michalska

Agata - p. Emilia Wiśniewska

Wróżka - p. Aneta Olszewska

Herold - p. Katarzyna Kapela

Mysz - p. Ewa Marciniak - Mańkowska