Międzynarodowy Dzień Ziemi... Drukuj

29 kwietnia klasy integracyjne IV A i V A wraz z nauczycielami - Edytą Kowalską, Anną Grabecką, Agnieszką Kalwasińską oraz Robertem Elwertowskim aktywnie uczestniczyły w Międzynarodowym Dniu Ziemi zorganizowanym przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku.Hasłem tegorocznych obchodów było "Oszczędzając energię, racjonalnie gospodarując odpadami, chrońmy klimat Ziemi".
   Impreza odbyła się na Starym Rynku. Przyniosła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń. Program warsztatów plenerowych obejmował inscenizacje, happeningi, prezentacje dzieci i młodzieży płockim przedszkoli i szkół, konkursy wiedzowe i plastyczne, wystawę małego ogrodu zoologicznego.
   Tego słonecznego dnia, poprzez zabawę uczyliśmy się jak dbać o nasz dom - Ziemię.