Rozpoczynamy sezon sportowy II miejscem w minipiłce nożnej dziewcząt. Drukuj
 

   W piątek, 8 września, dziewczęta z naszej szkoły w składzie: Nadia Dymek 4B, Laura Wincenciak 5S, Marysia Zawadzka 5S, Karolina Akimow 5S, Patrycja Józefoska 6A, Natalia Krajewska 6S, Weronika Piecka 6S, Gabrysia Nych 6S, pod opieką p. Marzeny Wakuły i p. Justyny Woźniak wzięły udział w Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez SP17 i Radę Mieszkańców Osiedla Miodowa.

   Do turnieju przystąpiło 5 drużyn. Nasze dziewczęta walczyły bardzo dzielnie, z dużym zaangażowaniem i wolą zwycięstwa zdobyły II miejsce. Każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal, a za pierwsze trzy miejsca wręczono puchary i medale. Ponadto dzieci otrzymały słodycze i wodę.

   Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

więcej zdjęć na Portalu Płock tu