logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Dzień Chłopaka w pierwszych klasach Drukuj

 

   Pierwszoklasiści świętowali Dzień Chłopaka podczas wyjść i zajęć integracyjnych. Wykorzystali ten dzień, aby lepiej się poznać, ale również po to, aby nauczyć się czegoś nowego. Klasa Ia z wychowawczynię p. Joanną Matuszak wybrała się do osiedlowej pracowni ceramiki. Poznali tam tajniki pracy z gliną. Samodzielnie wykonali prace, które będą wypalone w specjalnym piecu, a na następnych zajęciach pokolorowane. Klasa Ib z paniami Małgorzatą Gomułką i Ewą Marciniak – Mańkowską  pojechali do Zakątka Odkrywców w Stróżewku na warsztaty plastyczne. Podczas nich wykonali samodzielnie kredki, którymi namalowali piękne rysunki. Niespodzianką był pokaz iluzjonisty, w którym mogli wziąć udział mali czarodzieje z klasy Ib. Klasy Ic i Id z paniami Anną Adamkiewicz i Joanną Skubiszewską powędrowali do kina na film "Lego Ninjago"  oraz „Tarapaty”. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.