logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wygraliśmy I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP12 Drukuj

 

   Płocka Akademia Piłkarska przy współpracy ze szkołą SP12 zorganizowała I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP12. Turniej rozegrany został na nowym obiekcie „Dwunastki”. W zawodach uczestniczyły dzieci objęte systemem szkolenia w Płockiej Akademii Piłki Nożnej ze Szkół Podstawowych Nr 11, 17, 12, 5 oraz gościnnie nasza szkoła 23. Organizatorami turnieju był trener koordynator Płockiej Akademii Piłki Nożnej p. Zbigniew Mierzyński wraz z Dyrekcją i nauczycielami wf-u z SP12.

   Rozgrywki przebiegały na zasadzie pojedynków każdy z każdym. Nasi chłopcy zaczęli walkę w turnieju od pokonania SP5 7-0. Następnie pewnie pokonali gospodarzy turnieju, SP12, 6-0. Z SP11 również zdecydowanie wygrali 8-3 i na koniec zmagań wygrali z SP17 5-0.

   Bardzo dobre wyniki pozwoliły zająć I miejsce w turnieju.

   Końcowa kolejność wyglądała następująco:

1. SP23, 2. SP11, 3. SP12, 4. SP5, 5. SP17

   Królem strzelców i najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Franek Szypulski z klasy 4S, a najlepszym bramkarzem Jakub Przybyliński z klasy 3D.

   Podopieczni trenera Arkadiusza Ławnickiego wystąpili w następującym składzie: Jakub Przybyliński, Franek Szypulski, Dominik Jąderko, Michał Krynicki, Patryk Królikowski, Oliwier Przybyliński, Dawid Szczepański i Mateusz Lewandowski.