Bieg Przełajowy w SP nr 13 Drukuj


   Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Biegu Przełajowym o Puchar Dyrektora SP nr 13 w Płocku. Na trasie 750m  17 – osobowa ekipa naszych uczniów złożona z chłopców i dziewcząt z klas czwartych i piątych rywalizowała z lekkoatletami z innych płockich podstawówek.     

   Na trudnej trasie najlepiej poradziła sobie Aleksandra Rama (kl. IVE), która jako pierwsza minęła linię mety w swojej kategorii wiekowej, na trzeciej pozycji uplasowała się Zuzanna Wolińska (kl. IVC). Pozostałe dziewczęta, które reprezentowały SP23 również świetnie poradziły sobie z tym dystansem: Aleksandra Budek (IVE), Alicja Kucharska (Kl. IVC) oraz Zuzanna Żelazka (kl. VF) 

   Wśród chłopców trójka uczniów znalazła się w pierwszej szóstce: IV miejsce Aleksander Stupecki (kl. IVD), V miejsce Szymon Krzyżanowski (kl. IVE), VI miejsce Mateusz Naguszewski (kl. IVC). Pozostali chłopcy reprezentujący naszą szkołę: Oliwier Jurczuk (kl. IVC), Kuba Maślanka (kl. IVC), Wereszyński Adam (kl. IVC), Adrian Ziemkiewicz (kl. IVC), Adam Kotkiewicz (kl. IVD), Aleksander Stelmach (kl. IVD), Mateusz Kalkowski (kl. IVE), Mateusz Lewandowski (kl. IVE), Wojciech Wyszyński (kl. IVE).

   W naszej ekipie startowała większość czwartoklasistów, którzy po raz pierwszy zmierzyli się z tak długim dystansem. Wszyscy byli zadowoleni z zawodów, tym bardziej, że na mecie czekała pyszna kiełbasa z grilla. Na koniec odbyło się podsumowanie biegów, wręczenie pucharów, medali i dyplomów.