Zuchy podążają "Tropem przygód Antka Cwaniaka" Drukuj
 

   W sobotę, 7 października gromada zuchowa "Wesołe Sówki" wraz z druhną Iloną Borczuk wzięła udział w rajdzie jesiennym "Tropem Przygód Antka Cwaniaka". Rajd odbywał się na trasie Koszelówka - Zdwórz. Podczas rajdu zuchy poznawały znaki patrolowe, uczyły się szyfrowania, poszukiwały śladów i tropów, sprawdzały swoją celność oraz szybkość, układały ognisko, próbowały przejść próbę milczenia oraz  poznawały przygody gromady Antka Cwaniaka. Zaś na mecie spotkały samego Antka. W podziękowaniu za udział zuchy otrzymały pamiątkowy dyplom, przypinki oraz zestaw komiksów opisujących przygody bohatera rajdu.

   Komendantką rajdu była druhna Agnieszka Elwertowska. W skład komendy rajdu wchodzili: hm. Anna Habaj, pwd. Ilona Borczuk oraz dh. Robert Elwertowski. Szczególnie dziękujemy rodzicom Naszych zuchów - pani Izabeli Tokarczuk, panu Pawłowi Bosiak oraz panu Michałowi Drożdż, którzy zgodzili się ustać na punktach i pomogli w przeprowadzeniu rajdu. Niech żałuje ten, kto z nami nie był ;)