logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Biegniemy w XXVI Biegu Tumskim Drukuj

 

   6 października na Starym Rynku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVI "Biegu Tumskim".

   Uczniowie startowali na dystansie 250m i 1200m, rywalizowało w sumie ponad 600 dzieci. Wśród uczestników znalazło się 18 reprezentantów naszej szkoły z klasy IV-VI i byli to: Kozłowska Julia IVF, Pabian Bartosz IVF, Bzymek Kacper VA, Żuławik Iga VC, Krzeszewska Maja VC, Nowakowska Zosia VC, Kobla Kacper VC, Szczepański Kuba VC, Śladowska Joanna VD, Glińska Martyna VD, Bryk Adam VD, Wiśniewski Bartek VD, Wiśniewski Piotr VF, Bilicki Bartłomiej VIA, Brzezińska Oliwia VIA, Józefoska Patrycja VIA, Miech Wiktor VIB, Nowakowski Adam VIB.

   W znakomitej atmosferze i przy dobrej pogodzie dzieci pobiegły w ramach swoich możliwości mając satysfakcję z przebiegniętego dystansu.

   Wszystkim uczestnikom gratulujemy!