logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Konkurs Papieski rozstrzygnięty! Drukuj
 

   "Idźmy naprzód z nadzieją " – to hasło tegorocznego XVII już Dnia Papieskiego. Pod takim też hasłem przeprowadzony został szkolno-parafialny konkurs poświęcony Janowi Pawłowi II. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-IV mieli wykonać pracę plastyczną, uczniowie klas V-VII miel za zadanie napisać wiersz.

   Rozstrzygnięcie konursu odbyło się podczas uroczystości wprowadzenia relikwii Świętego Jana Pawła II do świątyni parafialnej 8 października o godz. 11.00. Uroczystości przewodniczył ks. bp. Roman Marcinkowski, który też wręczył nagrody. A otrzymali je:

W konkursie plastycznym: I miejsce - Olga Mroczkowska z klasy 4E, II miejsce - Anna Sowa z klasy 1A, III miejsce - Wiktoria Rubinkowska z klasy 2B.

W konkursie literackim: I miejsce - Alan Zieliński z klasy 6C, II miejsce - Liliana Harasim z klasy 5B, III miejsce - Julia Wojtycka z klasy 6S.

   Wszystkie prace można podziwiać na wystawie znajdującej się w kaplicy parafialnej. Gratulujemy!