logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Festyn siatkarski z Małgorzatą Glinką. Drukuj

 

   28 października na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Siatkarski z Małgorzatą Glinką. Organizatorami tej imprezy był MUKS VOLLEY Płock wraz z SP23. W tej niecodziennej lekcji WF-u uczestniczył również p. Andrzej Nowakowski - Prezydent m. Płocka. W imieniu gospodarzy przybyłych na festyn powitali: p. Aldona Fijałkowska, p. Zofia Jakubowska i p. Jerzy Chęciński.

   W imprezie wzięło udział ponad 100 dziewczynek z Płocka i okolic. Sportowa przygoda z legendą polskiej siatkówki rozpoczęła się wspólną rozgrzewką. W trakcie zajęć dzieci wykonywały szereg ćwiczeń z zakresu odbić górnych i dolnych oraz koordynacji ruchowej. Ponadto uczestnicy mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w różnego rodzaju konkursach. Najlepsze z nich zostały nagrodzone medalami.

   Siatkarki SP23 w imieniu uczestniczących w festynie na ręce Gościa przekazały specjalnie na tę okazję wykonaną laurkę. Gest ten wzruszył p. Małgorzatę.

   Dziękujemy p. Małgorzacie Glince i p. Krystianowi Zawistowskiemu za przyjęcie zaproszenia i udane spotkanie, które odbyło się dzięki zaangażowaniu nauczycieli - p. Marzeny Wakuły, p. Iwony Szymańskiej, p. Tomasza Żórawskiego (SP23), p. Michała Parzucha (SP22) i p. Rafała Podolewskiego (SP3) oraz dziewcząt z klasy sportowej VIS. Dziękujemy: sponsorowi - p. Sławomirowi Kalinowskiemu, Rodzicom, którzy przygotowali dla wszystkich stoisko ze słodyczami, p. Grzegorzowi Urbaczewskiemu za nagłośnienie oraz p. Renacie Łączyńskiej, p. Tomaszowi Miecznikowi i p. Cezaremu Fijałkowskiemu, którzy uwiecznili miłe chwile na zdjęciach.

 

 

więcej zdjęć na Portalu Płock tu