logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Drukuj
 

   W poniedziałek, 13 listopada uczniowie klas I c i II b przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek z klas I - III apel pod hasłem „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, dotyczący zdrowia i znaczenia ruchu w życiu człowieka. 

   Dziewczęta i chłopcy zaprezentowali wierszyki na temat zdrowej żywności i higieny osobistej oraz zaśpiewali piosenki o tematyce zdrowotnej. Nie zabrakło także pokazu ćwiczeń gimnastycznych przy muzyce. Miejmy nadzieję, że przygotowany apel pozwoli na wyrobienie u najmłodszych odbiorców prawidłowych nawyków związanych z odżywianiem i higieną, a także zachęci do aktywnego trybu życia.

   Apel przygotowały panie: Anna Adamkiewicz i Małgorzata Lewandowska.