logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

XXXI Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne "Mistrz i Uczeń" Drukuj

 

   W dniach 16-19 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku odbyły się ogólnopolskie warsztaty pod hasłem "Mistrz i Uczeń". Ideą tych warsztatów jest spotkanie uczniów i nauczycieli przy wspólnych działaniach artystycznych. Dzięki bogatej ofercie gromadzą pasjonatów, ludzi kreatywnych i pełnych pomysłów, pozwalają łączyć i wymieniać doświadczenia twórców z całej Polski.

   W ramach tych warsztatów odbywały się zajęcia wokalne z p. Magdą Ptaszyńską - wokalistką, wykładowczynią śpiewu na wydziale muzyki rozrywkowej i jazzowej w Szkole Muzycznej im. Komedy w Warszawie, w których wzięły udział uczennice naszej szkoły, chórzystki: Karolina Wojda, Maja Krzeszewska, Alicja Siwek, Gabrysia Popławska ze swoją nauczycielką p. Małgorzatą Podwójci.
   W warsztatach plastycznych wzięły udział panie: Joanna Skubiszewska i Aneta Olszewska, które pracowały pod okiem plastyka Agnieszki Dąbrowskiej-Walczak.
   Zwieńczeniem trzydniowych zajęć był koncert finałowy grupy wokalnej, tanecznej i teatralnej oraz wystawa prac plastycznych.
 
 
warsztaty wokalne
 
 
warsztaty plastyczne