logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Świąteczny kiermasz świetlicy szkolnej Drukuj
 

   W środę, 20 listopada, w holu głównym naszej szkoły odbył się świąteczny kiermasz Świetliczaków i nauczycieli świetlicy. W świątecznym kramiku oczy Rodziców i innych gości przyciągały przepiękne stroiki rękodzieła „Aga”, barwne świeczniki „Hela” a zapach ciasta z cukierni „Ewa” kusił, by je skosztować. Karty świąteczne wykonane różnymi technikami szybko znalazły nabywców, jak i kolorowe pudełeczka, niczym baśniowe szkatułki, z których ulatniał się zapach Świąt Bożego Narodzenia. Z płyty popłynęły pierwsze, jeszcze nieśmiałe nuty kolęd.

   Po raz kolejny przekonaliśmy się, że kochani Rodzice Uczniów SP23 mają wielkie serca… a, że dobro wraca wiemy o tym wszyscy. Pięknie dziękujemy i zapraszamy na następny świąteczny kiermasz dnia 12 grudnia 2017r.