logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Drużynowe Turnieje Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych Drukuj
 

   W dniu 30.11.2017r. reprezentacja uczniów naszej szkoły z klas V i VI pod opieką pani Agnieszki Tomaszewskiej godnie reprezentowała placówkę w Drużynowych Turniejach Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, organizowanych przez MOSiR Płock.

Nasze reprezentacje w składzie, dziewczęta: Patrycja Józefoska kl. VIa i Martyna Glińska kl. Vd oraz chłopcy: Jan Orzechowski kl. VIa, Mateusz Sowa kl. Vd, Bartosz Nowak kl. Vd wywalczyły III miejsca w swoich kategoriach.      

Organizatorom dziękujemy za miłą atmosferę podczas turnieju, uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, ze sportowym pozdrowieniem - opiekun drużyny.