Podsumowanie XV Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej Drukuj

 

   W kwietniu, uczniowie naszej szkoły brali udział w kolejnej edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej, konkursie pod patronatem Urzędu Miasta Płocka.
  22 maja w Szkole Podstawowej nr 3 w Płocku odbyło się uroczyste podsumowanie XV Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej.
   W uroczystości wzięli udział laureaci konkursów przedmiotowych wraz z nauczycielami, pod opieką których przygotowywali się do zawodów.
  

Nasza szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji startujących szkół pod względem liczby laureatów indywidualnych i drużynowych.

 

   Podwójnymi laureatami indywidualnymi zostali :
-   Kamil Karolewski  - I miejsce przyroda klasy piąte oraz I miejsce matematyka klasy piąte,
-   Cezary Dudkiewicz  - II miejsce matematyka klasy piąte oraz III miejsce przyroda klasy piąte.
   Obu uczniów do konkursów przygotowywały panie - Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (przyroda) i Anna Olczak-Mielczarek (matematyka).

 

   Pozostali laureaci indywidualni XV Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej :
-   Michał Kolankiewicz - II miejsce edukacja matematyczna klasy drugie, nauczyciele - p. Katarzyna Nowysz i p. Marzena Nejman,
-   Anna Solak i Eliza Pomianowska - III miejsce edukacja polonistyczna klasy drugie, nauczyciele - p. Katarzyna Nowysz i p. Marzena Nejman,
-   Aleksandra Galewicz - II miejsce język polski klasy czwarte, nauczyciel  p. Elżbieta Zbrzezna,
-   Dominika Małachowska - I miejsce przyroda klasy szóste, nauczyciel - p. Marta Pater,
-   Martyna Kwasiborska - III miejsce przyroda klasy szóste, nauczyciel - p. Marta Pater.

 

   Nasi uczniowie zdobyli również drużynowo :  

 

dwa I miejsca :

 

-   język polski klasy czwarte : Aleksandra Galewicz, Gabriela Sadowska, Magdalena Misiak, Kinga Tomaszewska - uczniowie p.Iwony Kowalczyk i p. Elżbiety Zbrzeznej;
-   matematyka klasy piąte : Kamil Karolewski, Cezary Dudkiewicz, Agnieszka Walczak, Piotr Murzyński - uczniowie p. Anny Olczak-Mielczarek;

 

pięć II miejsc :

 

-   edukacja matematyczna klasy drugie : Michał Kolankiewicz, Eliza Pomianowska, Anna Solak, Wiktoria Klikowska - uczniowie p. Katarzyny Nowysz i p. Marzeny Nejman;
-   edukacja matematyczna klasy trzecie : Szymon Staneta, Aleksandra Mrozowska, Kacper Pawlak, Patryk Pińkowski - uczniowie p. Iwony Lewińskiej;
-   język angielski klasy piąte : Bartosz Staneta, Agnieszka Walczak, Małgorzata Lemankiewicz, Barbara Banaszczak - uczniowie p. Agnieszki Jarzyńskiej i p. Justyny Matusiak;
-   język polski klasy szóste : Karolina Baranowska, Aleksandra Podwójci, Klaudia Karolewska, Martyna Kwasiborska - uczniowie p. Małgorzaty Lechowicz i p. Elżbiety Zbrzeznej;
-   konkurs ortograficzny : Klaudia Karolewska, Karolina Goleniewska, Karolina Baranowska, Martyna Kwasiborska - uczniowie p. Elżbiety Zbrzeznej i p. Małgorzaty Lechowicz;

 

cztery III miejsca :

 

-   edukacja polonistyczna klasy drugie : Eliza Pomianowska, Anna Solak, Michał Kolankiewicz, Katarzyna Mironiuk - uczniowie p. Katarzyny Nowysz i Marzeny Nejman;
-   język polski klasy piąte : Kamil Karolewski, Cezary Dudkiewicz, Agnieszka Rogulska, Agnieszka Walczak - uczniowie p. Bożeny Matlęgi i p. Elżbiety Zbrzeznej;
-   przyroda klasy piąte : Kamil Karolewski, Cezary Dudkiewicz, Natalia Chmielewska, Bartosz Staneta - uczniowie p. Agnieszki Kochanowskiej-Matuszewskiej;
-   przyroda klasy szóste :Dominika Małachowska, Martyna Kwasiborska, Karolina Goleniewska, Joanna Wakuła - uczniowie p. Marty Pater.

 

Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!