Wizyta Kacpra i Adriana w 3B Drukuj
 

   14 grudnia odwiedzili nas Adrian i Kacper. Chłopcy są chorzy na miopatię wrodzoną. Kilka tygodni wcześniej pani Monika Zwolińska, po raz kolejny uruchomiła w naszej klasie „dobrego ducha niesienia uśmiechu i pomocy”.  Żeby wywołać uśmiech na buzi każdego z nas niewiele potrzeba. Taka też była inicjatywa. Dla chłopaków wykonaliśmy kartki świąteczne. Dowiedzieliśmy się co lubią. Bombki  z robotami, transformersami  i  innymi świątecznymi akcentami dotarły do nich wraz z inną pomocą.  Ich wizyta była dla nas bardzo miłą niespodzianką. Wraz z Mamą podziękowali nam i naszym rodzicom za pomoc i wsparcie. Cudownie poznać osoby, którym pomaga się bezinteresownie.

   Zachęcamy wszystkich do zbierania korków. Zamiast wyrzucać je do śmieci, wrzucajmy je do pojemnika w szkole. To najprostszy sposób by pomóc Adrianowi i Kacprowi.