"Wspinka" 2017 Drukuj

 

   W piątek, 15 grudnia na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 20 w Borowiczkach odbyły się Międzyszkolne zawody sportowe "Wspinka" 2017 organizowane przez Komendę Miejskiej Policji w Płocku, Komendę Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku i Urząd Miasta Płocka. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIS w następującym składzie: Aurelia Olejnik, Zuzanna Gajewska, Filip Lipiński i Jakub Witkowski, pod opieką p. Justyny Woźniak. W tym roku rywalizowało ze sobą 11 szkół w tym 4 gimnazja z Płocka. Zawody składały się z dwóch odbywających się równolegle konkurencji. Pierwszą było zmaganie uczniów na ściance wspinaczkowej, drugą był konkurs plastyczny polegający na grupowym wykonaniu plakatu na temat zdrowego i bezpiecznego życia bez uzależnień. Wszyscy doskonale poradzili sobie z zadaniem wspięcia na ściankę lecz niewiele zabrakło aby stanąć na podium. Jednak w drugiej części konkursu poradziliśmy sobie świetnie bo zajmując I miejsce za najlepszy plakat promujący sport i zdrowie. Laureaci otrzymali nagrody w postaci gier planszowych oraz pamiątkowy dyplom.

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w różnych konkursach!