logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

"Magic Christmas" Drukuj

 

   Już po raz trzeci uczniowie z zaangażowaniem wzięli udział w szkolnym projekcie ‘Magic Christmas’, zorganizowanym przez p. Joannę Jakubowską. Również i tym razem dzieci zaimponowały swoją pomysłowością, oryginalnością oraz ukazaną magią, którą przepełnione były przygotowane przez nich prace plastyczne. Projekty, przygotowane przez uczniów klas III- VI ukazywały, jak bardzo dzieci czekają na ten magiczny czas, który kojarzy się z choinką, prezentami i rodzinną atmosferą.

   Klasa IIIc, w ramach innowacji pedagogicznej, na zajęciach języka angielskiego  przygotowała wspólny projekt ‘Magic Christmas’, przedstawiający  kartki z samodzielnie wypisanymi życzeniami świątecznymi w języku angielskim oraz magiczne ozdoby. Wyjątkową atmosferę na zajęciach stworzyły również wspólnie śpiewane ‘Christmas carols and songs’.

   Uczniowie p. Justyny Matusiak i p. Anny Malik również włączyli się do projektu, przygotowując prace na zajęciach języka angielskiego lub w domu.

   Serdeczne podziękowania  za kreatywność i zaangażowanie dla dzieci oraz rodziców, którzy pomagali w projektach.