Inne osiągnięcia 2008/2009 Drukuj

 KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE

Oliwia Bąk kl.1a - wyróżnienie - VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski organizowany przez SP nr 21 - nauczyciel - p. Joanna Matuszak

Jakub Żmujdzin kl.2a, Joanna Łukowska kl.2a - wyróżnienia - Konkurs Literacki "Jan Brzechwa dzieciom" organizowany przez SP nr 3 w Płocku - nauczyciele: p. Małgorzata Ostrowska, p. Monika Czyżewska 

 


JĘZYK POLSKI 

Klaudia Karolewska kl.6e, Dorota Pater kl.6e, Alicja Słomkowska kl.6e - I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Otwórzmy wyobraźnię" organizowany przez SP 23 w Płocku - nauczyciel - p. Małgorzata Lechowicz

Martyna Kisio kl.6d - I nagroda, wyróżnienia: Agnieszka Kaniok, Aleksandra Skrobosz, Aleksandra Podwójci - Eliminacje Rejonowe XXXI Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży "Pięknie być człowiekiem" organizowanego przez MDK w Płocku - nauczyciele: p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczeń) 

Martyna Kisio kl.6d - II miejsce - Konkurs Recytatorski "Recytuj i raduj się" organizowany przez SP nr 5 w Płocku - nauczyciele: p. Katarzyna Popek, p. Elżbieta Zbrzezna 

Dawid Walczak kl.5c - I miejsce oraz nagroda specjalna, III miejsce - Kamil Karolewski kl.5c, dwa wyróżnienia: Jakub Brzozowski kl.5c,Martyna Kisio kl.6d - VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Piszę książkę" zorganizowanego przez SP 22 w Płocku - nauczyciele - p. Bożena Matlęga (3 uczniów), p.Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń) 

 


 JĘZYK ANGIELSKI, INFORMATYKA

       Zuzanna Fijałkowska kl.6e - I miejsce - Międzyszkolny Konkurs Językowo-Informatyczny "The most amazing places in England" organizowany przez II PSP "Profesor" - nauczyciele - p.Justyna Matusiak, p.Małgorzata Gomułka

 


HISTORIA

Martyna Obiała kl.4b - III miejsce (kategoria - plakat - "Skarb mojej małej ojczyzny"), wyróżnienia: Martyna Kwasiborska kl.6d, Karolina Jóźwik kl.6b (kategoria - plakat - " Mistrz mojej małej ojczyzny") - IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu "Mazowsze - moja mała ojczyzna" organizowanego Muzeum Niepodległości w Warszawie - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

Oliwia Lisowska kl.5b - I miejsce, Alicja Rzeszotarska kl.4b - II miejsce - Międzyszkolny Konkurs na plakat promujący "Europejskie zdobycze kulturalne" organizowany przez SP 5 w Płocku - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

Martyna Kisio kl.6d - I miejsce w szkole, wyróżnienia: Anna Marciniak kl.6d, Damian Mokrzanowski kl.5e, Karolina Goleniewska kl.6b, Martyna Okońska kl.6b - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Krąg" - kategoria album "Zabytki w moim regionie" - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

Aleksandra Podwójci kl.6e - nagroda II stopnia w kategorii forma multimedialna w VI edycji konkursu "Niepodległa 2009", organizowanym przez Muzeum Niepodległości w Warszawie i Samorząd Województwa Mazowieckiego, nauczyciel - p. Renata Wojtycka 

 


PRZYRODA

       Natalia Chmielewska kl.5e - wyróżnienie za bardzo dobry wynik, wyróżnienia: Dawid Kwiatkowski kl.5e, Piotr Sułkowski kl.5b, Sandra Lewandowska kl.5e, Jakub Grabusiński kl.6a, Ada Kośka kl.5e, Martyna Kędzierska kl.6a, Olga Wiśniewska kl.5e, Katarzyna Kolb kl.5e, Michał Lazarowski kl.5c - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA - kategoria praca indywidualna - organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie przy współpracy SGGW - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska     

 


 

Martyna Kisio kl.6d - wyróżnienie - II Rejonowy Konkurs plastyczno - poetycki "Jan Paweł II - mój serdeczny przyjaciel" organizowany przez SP nr 6 w Płocku - nauczyciel - p. Katarzyna Popek