Karnawałowy Turniej Tańca Towarzyskiego Drukuj
 
   W piątkowy wieczór sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 23 zamieniła się w taneczną arenę, a to za sprawą najmłodszych tancerzy z klasy 1a, 1b, 1c, 1d oraz ich starszych kolegów z klasy 2d i tanecznej innowacyjnej 3g, które zaprezentowały się w tańcach towarzyskich i hip hopie.
   Publiczność, wśród której można było zobaczyć min. rodziców, babcie, dziadków, oklaskiwała i spontanicznie reagowała na każdy ruch i gest tanecznych duetów. Można było zobaczyć brazylijską Sambę, Cha - Chę, Jiv'a a w świat elegancji wprowadził widzów walc angielski i amerykański quickstep. Występ swoim udziałem wzbogaciły także pary i soliści ze Studia Tańca FALCON prezentując bardziej zaawansowane choreografie i figury. Ogromny aplauz i zachwyt widzów wzbudziły również pokazy dziewczęcych grup tańca nowoczesnego.

   Trener tancerzy Tomasz Kadylak był bardzo dumny ze swoich uczniów, a w szczególności z pierwszo i  drugoklasistów, którzy debiutowali na parkiecie i dali sobie radę doskonale, jak mówili, nie mieli w ogóle tremy. Gratulujemy wszystkim tancerzom i zapraszamy na następne imprezy !