Uzależnienie - co Ty na to? Drukuj

27 maja odbyła się VII edycja szkolnego konkursu dla klas IV-VI  "Uzależnienie - co Ty na to?", organizowanego przez pedagoga szkolnego - panią Annę Chruściel.
   Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat zagrożeń wynikających z inicjacji nikotynowej, narkotykowej i alkoholowej.
   Uczestnicy konkursu musieli rozwiązać test wiedzowy i wykonać plakat.
   W konkursie wiedzowym
I miejsca zajęli : Aleksandra Galewicz (IVC), Kamila Marcinkowska (VS), Dominik Zakrzewski (VIE)
II miejsca zajęli : Ola Skrokosz (IVC), Adam Alaszkiewicz (VB), Weronika Szczypniewska (VIA)
III miejsca zajęli : Mateusz Nowakowski (IVS), Kacper Szczetkarz (VB), Tomasz Sokołowski (VIE).
   Ponadto najlepsze plakaty wykonali : Aleksandra Galewicz (IVC), Magdalena Sarwińska (VID) i Oliwia Bartos (VID).
   Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali nagrody ufundowane przez Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!