logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Podstawowych, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - etap rejonowy. Drukuj

 

   Już od pięciu lat gościmy młodych matematyków zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W roku szkolnym 2017/18 w etapie rejonowym wzięło udział 34 uczniów szkół podstawowych z Delegatury Płock a wśród nich Weronika Rydzewska - uczennica naszej szkoły.

   Wszystkich zebranych powitały - dyrektor Liliana Tomaszewska, wicedyrektor Aldona Fijałkowska, która jednocześnie pełni funkcję przewodniczącej rejonowej komisji konkursowej oraz Marzenna Kuć - koordynator konkursów przedmiotowych. Do pracy w komisji konkursowej powołana została nauczycielka matematyki z naszej szkoły - p. Anna Olczak-Mielczarek.

   Trzymamy kciuki za wszystkich młodych matematyków i życzymy kwalifikacji do etapu centralnego.