logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Spędzam wolny czas z moją babcią i z moim dziadkiem. Drukuj

   Uczniowie klas pierwszych jak co roku pamiętają o święcie Babci i Dziadka. Z tej okazji wzięli udział w projekcie „Spędzam wolny czas z moją babcią i z moim dziadkiem”. Realizacja rozpoczęła się już w grudniu, kiedy to podczas świątecznych przygotowań można było popracować ze swoimi babciami i dziadkami. Całość została zilustrowana, a efekty możemy zobaczyć na szkolnej wystawie. Dzieci przygotowały prace w formie plakatu, albumu, rysunku, zdjęć a także prace przestrzenne. Gratulujemy wszystkim uczniom wspaniałych pomysłów i ogromnego zaangażowania.   

   Koordynatorkami projektu były panie: Małgorzata Gomułka, Joanna Matuszak i Joanna Skubiszewska.

   Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy 100 lat!