Apel podsumowujący I semestr Drukuj

W piątek, 23 lutego, zebraliśmy się na hali sportowej aby podsumować naszą pracę w I semestrze. Bardzo miłym akcentem było przekazanie przez panie dyrektor, w obecności społeczności szkolnej, listów gratulacyjnych podpisanych przez Prezydenta Miasta Płocka p. Andrzeja Nowakowskiego 50 uczniom, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce (45) lub sporcie (5). Apel był doskonałą okazją do wręczenia dyplomów nagrodzonym w ogólnopolskich konkursach - 38 wyróżnionym w Alfiku Humanistycznym (31 wyróżnień za wynik bardzo dobry i 7 wyróżnień za wynik dobry) oraz 8 wyróżnionym w Alfiku Matematycznym (4 wyróżnienia za wynik bardzo dobry i 4 wyróżnienia za wynik dobry). Podczas wręczania dyplomów pani dyrektor Lilianie Tomaszewskiej pomagały opiekunki konkursów - p. Małgorzata Lechowicz i p. Barbara Szymborska.

Apel zakończył się wystąpieniem Rzecznika Praw Ucznia p. Renaty Cichockiej.