Sukcesy w konkursach biblijnych Drukuj
 

   22 lutego odbył  się szkolny etap konkursu biblijnego "Ewangelia wg. Św. Mateusza". Pięcioro uczniów miało za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczące Ewangelisty Mateusza i napisanej przez niego Ewangelii. Dwie osoby: Maja Staniszewska z klasy 6 C i Sebastian Furmański z klasy 5 D, które osiągnęły najwyższy wynik przeszły do etapu dekanalnego. Ten odbył się 1 marca w Szkole Podstawowej nr 20. Byliśmy bezkonkurencyjni - nasi uczniowie zajęli dwa pierwsze miejsca: Maja I miejsce, Sebastian II miejsce. Oznacza to, że będą reprezentowali dekanat płocki wschodni na etapie diecezjalnym, który odbędzie się 13 kwietnia.

   Uczniowie ci systematycznie zgłębiali swoją wiedzę na temat Ewangelii podczas zajęć dodatkowych oraz pracując indywidualnie w domach. Zdobyta wiedza zapewne pomoże im dawać świadectwo życia chrześcijańskiego.

   Uczniowie przygotowywali się pod okiem s. Ewy Martenki i p. Bernadetty Staniszewskiej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w etapie diecezjalnym.