Podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Mazowsze - moja mała ojczyzna" Drukuj

 

   5 czerwca w Muzeum Niepodległości w Warszawie odbyło się podsumowanie IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Mazowsze - moja mała ojczyzna".

   W czterech kategoriach : gawęda, album, plakat i multimedia zmagało się stu trzydziestu uczniów z mazowieckich szkół.

   Uczniowie naszej szkoły startowali w kategoriach : album - "Mistrz mojej małej ojczyzny" i plakat - "Skarb mojej małej ojczyzny". Laureatką konkursu została Martyna Obiała (IVB), której plakat przedstawiający najstarszą płocką szkołę, Małachowiankę, zajął  III miejsce. Wyróżniono również album poświęcony Macieszy, który wykonała Martyna Kwasiborska (VID) oraz pracę poświęconą Abp. A.J. Nowowiejskiemu, której autorką jest Karolina Józwik (VID).

Wyróżnionym i ich opiekunowi - p. Renacie Wojtyckiej gratulujemy!