27. Bieg Wagarowicza Drukuj

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły aktywnie spędzała  Pierwszy Dzień Wiosny uczestnicząc w 27. Biegu Wagarowicza. To jedne z najliczniej obsadzonych zawodów biegowych na terenie naszego miasta, w każdej kategorii wystartowało ok. 60 uczestników.

Na tym tle doskonale zaprezentowali się uczniowie SP23.

W kategorii klas czwartych rocznik 2007 wśród dziewcząt XI miejsce zajęła Aleksandra Rama z kl. 4e, natomiast wśród chłopców IV miejsce zajął Mikołaj Kopeć z kl. 5s, IX miejsce Aleksander Stupecki  z kl.4d ,a XV miejsce Szymon Krzyżanowski z kl. 4e.

W klasach piątych wśród dziewcząt brązowy medal wywalczyła Karolina Akimow z kl. 5s, a wśród chłopców IX miejsce zajął Krystian Szostak również z kl. 5s. Pozostali uczniowie mimo zajęcia odleglejszych miejsc stwierdzili jednogłośnie, iż jest to doskonała forma spędzania pierwszego dnia wiosny.

Opiekunami uczniów  byli panowie Paweł Krawczyński i Michał Królikowski.