logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Sukcesy naszych uczennic w XVI Powiatowym Konkursie Literackim Drukuj

 

   Dnia 19 marca 2018r. w Szkole Podstawowej nr 22 w Płocku odbyło się podsumowanie XVI Powiatowego Konkursu Literackiego „Piszę książkę". Naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów z klasy 3g: Zuzia Aleks, Weronika Klepczarek, Eliza Klus, Kuba Krajewski i Dominika Wiśniewska (wychowawca p. Joanna Dobrogoszcz), dwoje z klasy 5c: Ania Pawłowska i Karolina Kozyra oraz z 5d Joasia Śladowska (nauczyciel j. polskiego p. Bożena Matlęga).

   Dzienniki autorstwa Elizy Klus i Ani Popławskiej zostały wysoko ocenione oraz wyróżnione spośród ponad 60-ciu prac. Jury powołane przez organizatorów oceniało stronę literacką (oryginalność, pomysłowość, poprawność stylistyczną i ortograficzną) oraz szatę graficzną (pomysłowość i estetykę wykonania oprawy, strony tytułowej, ilustracji).

   Ania Pawłowska z klasy 5c otrzymała wyróżnienie, Eliza Klus z klasy 3g weszła do grona laureatów, zajmując  III miejsce.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów młodym pisarkom.