Wielkanoc już tuż tuż Drukuj

28 III, 29 III, 30 III, 31 III, 1 IV 2018 r. Na Wielkanoc czekamy wszyscy i odliczamy. To już tylko kilka dni. Tymczasem, 28 marca 2018 roku, świąteczny nastrój zawitał do naszej szkoły w całej krasie w postaci: pani Wiosny, bazi, palemek,  pisanek, kraszanek,  koszyczka ze święconką, kurki,  baranka, zajączka, baby lukrowana, dyngusiarzy, kogucika wielkanocnego …

Klasy 3B i 3G, przygotowane przez panie – Beatę Tokaj i Joannę Dobrogoszcz wierszem, piosenką i wspaniałym tańcem wprowadziły nas w klimat Świąt Wielkanocnych. Nawet śmigus-dyngus zrobił nam primaaprilisowy żart. Choć dziewczyny polewania nie chciały, już w środę śmigusowego kropienia zaznały.

Gratulujemy  dzieciom, które znały odpowiedź na wszystkie wielkanocne zagadki, a wszystkim życzymy Radosnych Świąt!