logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

PŁOCKA MŁODZIEŻOWA LIGA SPORTOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ Drukuj

 

   W dniach 5 i 6 kwietnia w naszej szkole odbyły się rozgrywki dziewcząt i chłopców w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej w piłkę siatkową. Gościliśmy zespoły z różnych płockich szkół. W kategorii  „czwórek „siatkarskich dziewcząt wystartowała SP23,SP6,SP11,SP22 i SP3. Do rywalizacji sportowej wśród chłopców przystąpiły  szkoły: SP23,SP6 i SP11. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy podjęli zaciętą walkę o zwycięstwo. Tylko drużyny ,które zajęły pierwsze miejsce awansowały dalej do rozgrywek międzypowiatowych. Nasi zawodnicy odnieśli ogromny sukces. Dziewczęta z klasy 6s zajęły I miejsce i awansowały do dalszych rozgrywek. Trochę mniej szczęścia mieli nasi chłopcy , którzy przegrali w tie break z SP nr 6 i usytuowali się na II miejscu. Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom i życzymy dalszych sukcesów.

   REPREZENTACJA DZIEWCZĄT klasa 6s: Wojtycka Julia, Prusiewicz Maja, Piecka Weronika, Gajewska Zuzia, Krajewska Natalia, Żebrowska Maja, Nych Gabrysia, Wiankowska Julia, Michalak Laura, Kaźmierczak Ola, Olewnik Aurelia    

opiekun p. Marzena Wakuła                              

   REPREZENTACJA CHŁOPCÓW - Lewandowski Filip 5s, Szostak Krystian 5s, Żurawski Oliwier 5s, Serwach Jakub  5b, Kożuchowski Oliwier 5b, Kowalski Leon 5b, Grzybowski Mateusz 5e, Ozimkiewicz Miłosz 5e

opiekunowie – p. Iwona Szymańska kl 5e, p. Michał Królikowski kl 5s, p. Marzena Wakuła kl 5b