Europejski Dzień Sąsiada... Drukuj

26 maja, na terenie boisk szkolnych odbył się festyn z okazji Europejskiego Dnia Sąsiada, zorganizowany przez POKiS oraz Mazowiecką Spółdzielnę Mieszkaniową. Współorganizatorami imprezy była nasza szkoła oraz Przedszkole nr 31.
   Festyn odbył się w Dniu Matki, stąd uczniowie klas I-III przygotowali krótki program artystyczny dla wszystkich mam. Były wiersze, piosenki i tańce w wykonaniu uczniów klas : IE, IF, IID i IIIA. Dzieci przygotowały do występu a następnie wspierały swoimi promiennymi uśmiechami wychowawczynie - p. Joanna Skubiszewska, p. Joanna Pankowska, p. Luiza Kamińska, p. Małgorzata Szulborska i p. Jolanta Czyżewska.

Imprezę odwiedził kwestarz zbierający pieniądze na pomnik-ławeczkę druha Wacława Milke - p. Bożena Koper.