I miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Drukuj

12 kwietna 2018r. wzięliśmy udział w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Naszą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna z klasy 5s: Klaudia Komuda, Zuzanna Wereszczyńska, Dominik Nawrocki, Krystian Szostak. Pojechali również i w tym roku najlepsi z najlepszych, którzy wspólnie rozwiązywali test. Praca w grupie  zapewniła nam sukces, jako jedyni z płockich szkół jedziemy na eliminacje wojewódzkie! Znajomość przepisów, zasady bezpiecznej jazdy, widoczność na drodze, zasady udzielania pierwszej pomocy są dla nas bardzo ważne, dlatego bardzo się cieszymy z odniesionego sukcesu. Informujemy również, że na tym nie poprzestajemy, bierzemy też udział w programie B&N.

Do turnieju uczniów przygotowała p. Barbara Gasińska.