logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Międzypowiatowe rozgrywki dziewcząt i chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową. Drukuj

 

   W dniu 10 kwietnia w naszej szkole odbyły się międzypowiatowe rozgrywki dziewcząt i chłopców w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłkę siatkową. Gościliśmy zwycięskie drużyny z czterech powiatów. Do rozgrywek przystąpili zawodnicy w kategorii dziewcząt - Drobin, Szczutowo, Gostynin, Płock; w kategorii chłopców - Słupno, Gostynin, Płock. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy rywalizowali o wyjście do Igrzysk Mazowieckich. Dziewczęta z klasy 6s ze Szkoły Podstawowej nr 23 nie miały sobie równych. Wszystkie mecze wygrały stosunkiem 2:0 z ogromną przewagą punktową. Zajęły I miejsce i 28-29 kwietnia będą walczyły na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Międzyborowie.

   REPREZENTACJA DZIEWCZĄT klasa 6s: Wojtycka Julia, Prusiewicz Maja, Piecka Weronika, Gajewska Zuzia, Krajewska Natalia, Żebrowska Maja, Nych Gabrysia, Wiankowska Julia, Michalak Laura, Kaźmierczak Ola, Olewnik Aurelia   

opiekun p. Marzena Wakuła.

   Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco: dziewczęta - I m Szkoła Podstawowa nr 23 Płock, II m Szkoła Podstawowa w Drobinie, III m  Szkoła Podstawowa w Szczutowie, IV m Szkoła Podstawowa w Gostyninie; chłopc y- I m Szkoła Podstawowa w Słupnie, II m Szkoła Podstawowa w Gostyninie, III m Szkoła Podstawowa nr 5 w Płocku.