logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Powiatowy Konkurs „Płockie drogi do wolności” Drukuj

 

   W dniu 20 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 20 odbył się Powiatowy Konkurs „Płockie drogi do wolności”, który rozpoczął cykl różnorodnych działań podejmowanych w roku stulecia odzyskania niepodległości. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Płocka. W zmaganiach konkursowych wzięli uczniowie płockich szkół podstawowych. Obejmowały one test wiedzy dotyczącej Płocka w latach 1905 - 1920 oraz konkurs prac plastycznych.

W części historycznej naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7b: Kacper Przygódzki, który zajął III miejsce, oraz Bartek Miecznik i Damian Królikowski, którzy wysokimi notami zasłużyli na wyróżnienie. Opiekunem uczniów była p. Renata Cichocka.

Gratulujemy.