logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

I KONFERENCJA SZKOLENIOWO - NAUKOWA. Drukuj

 

I KONFERENCJA SZKOLENIOWO - NAUKOWA  „OPIEKA, WYCHOWANIE, EDUKACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ – NOWOCZESNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE”

   Dzień 5 maja został ustanowiony Europejskim Dniem Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić na I Konferencję Naukowo-Szkoleniową, która odbędzie się w dniach 9-10.V.2018r. Tematyka konferencji ma na celu podkreślenie istoty znaczenia wieloaspektowej pomocy wobec osób niepełnosprawnych z wykorzystaniem nowoczesnych metod, technik oddziaływań oraz sprzętów pomocnych w funkcjonowaniu. Konferencja ma także zainspirować do podjęcia wielostronnych działań podnoszących jakość życia osoby niepełnosprawnej, przyczyniając się do jej adaptacji w społeczeństwie.
   Oprócz dyskusji i warsztatów podczas konferencji odbędzie się sesja plakatowa. Osoby chętne mogą przedstawić własne obserwacje wokół w/w obszarów lub zamieścić  sprawozdania z badań. Plakat powinien mieć wymiary nie większe niż 60 cm x 90 cm.

 

link do strony z logowaniem