logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Biwak "W poszukiwaniu śladów" Drukuj

 

   W dniach 27 - 28 kwietnia zuchy z Gromady Zuchowej "Wesołe Sówki" i harcerze z 303 Drużyny Harcerskiej "Dywizjon" wspólnie bawiły się podczas biwaku "W poszukiwaniu śladów". Zuchy i harcerze miedzy innymi rozegrali grę terenową w ramach, której pomagali Detektywowi Lupce w rozwiązaniu zagadki zaginionych akt, wzięli udział w kominku oraz zajęciach plastycznych.

   W życiu Gromady Zuchowej  "Wesołe Sówki" i 303 Drużyny Harcerskiej  "Dywizjon" nastąpiły  wielkie zmiany! Zuchy złożyły Obietnicę Zuchową, a harcerze - Przyrzeczenie Harcerskie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!! 

   Zuchami  opiekowały się druhna pwd. Ilona Borczuk oraz druhna Renata Łączyńska.

   Harcerze byli pod opieką druhny pwd. Agnieszki Elwertowskiej i druha pwd Roberta Elwertowskiego.

   Serdecznie dziękujemy panu Pawłowi Bosiak za uświetnienie kominka grą na gitarze.