logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Wygrały rozgrywki powiatowe, jadą na Igrzyska Mazowieckie! Drukuj

 

   We wtorek, 8 maja, uczennice klasy Vs reprezentujące naszą szkołę rywalizowały w powiatowych zawodach piłki ręcznej, które odbywały się na hali SP16 w Płocku. Drużyna dziewcząt pod wodzą trenerów Arkadiusza Ławnickiego i Michała Królikowskiego odniosła pewnie dwa zwycięstwa wygrywając najpierw z zespołem SP Stara Biała 10-2, a następnie w decydującym meczu o awans do Mazowieckich Igrzysk pokonała zespół z Dwójki Sierpc 17-8.

   Dziewczyny były bezkonkurencyjne, niesamowicie zdeterminowane i skupione na walce o upragniony cel, a fakt, że grają piątoklasistki z rocznikiem starszym podniósł rangę tego wydarzenia. Trener Ławnicki gorąco pogratulował dziewczynom dzieląc jednocześnie ich radość i przypomniał sentencję, która widnieje w ich szatni: "Nie mówiłem, że będzie łatwo, mówiłem, że będzie warto!"

   Dekoracji dziewczyn dokonał pierwszy dyrektor naszej szkoły p. Wojciech Majchrzak, od wielu lat związany z płockim szczypiorniakiem.

   Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbędą się w dniach 25 - 27 maja w Teresinie. Zapraszamy na trybuny i prosimy o doping i trzymanie kciuków!