logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Mamy I i II miejsce w III Powiatowym Konkursie Piosenki Ekologiczno - Turystycznej!!! Drukuj

 

   23 maja w Szkole Podstawowej nr 17 odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Ekologiczno - Turystycznej współorganizowany przez PTTK w Płocku i GOK w Łącku. Jury w składzie: p. Małgorzata Szpotańska, p. Eliza Łochowska, p. Tadeusz Zalewski i p. Anna Siulborska wysłuchało wielu wykonawców z powiatu płockiego w dwóch kategoriach wiekowych i wykonawczych i doceniło naszych reprezentantów przygotowanych przez p. Małgorzatę Podwójci. Mamy:

   I miejsce dla zespołu muzycznego "Tacy nie inni" (12 chórzystów z akompaniamentem gitarowym Bartosza Miecznika) -  kat. zespołów muzycznych klas IV-VII;
   II miejsce dla Anny Budnickiej z kl. 5d - kat. solista kl. IV-VII;
   wyróżnienie dla Julii Osickiej z kl. 3d p. - kat. solista kl. I-III.
   Gratulujemy wykonawcom i opiekunowi!