logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

"Zachowaj Trzeźwy Umysł". Drukuj

 

   30 maja, już po raz kolejny odbyły się rozgrywki sportowe dla klas 4 - 7 w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł".

   Do rozgrywek przystąpiły grupy mieszane dziewcząt i chłopców jako przedstawiciele poszczególnych klas. Uczniowie zmagali się w kilku konkurencjach przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz zespół psychologiczno - pedagogiczny. Klasy czwarte rywalizowały w konkurencji cztery ognie usportowione, klasy piąte - unihokej, klasy szóste i siódme - koszykówka.

   Zawody odbywał się pod okiem jury, w którym zasiedli: dyrekcja szkoły, członkowie zespołu pomocy psychologiczno - pedagogicznej oraz nauczyciele WF.

   Walka drużyn była zacięta. Dzieci chętnie, z ogromnym zaangażowaniem brały udział w rywalizacji sportowej. Każdy uczestnik spotkania otrzymał słodki upominek, a za pierwsze trzy miejsca wręczono dyplomy.

 

klasy czwarte: I miejsce - klasa 4g, II miejsce - klasa 4f, III miejsce - klasa 4e

klasy piąte: I miejsce - klasa 5e, II miejsce - klasa 5f

klasy szóste i siódme: I miejsce - klasa 7b, II miejsce - klasa 6a, III miejsce - klasa 6b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.