Najciekawsze miejsca w Anglii zostały odkryte... Drukuj

15 czerwca w II PSP "Profesor" odbyło się uroczyste podsumowanie I edycji konkursu językowo-informatycznego "The most amazing places in England"

W konkursie wzięło udział ponad sześćdziesięciu uczniów szkół podstawowych powiatu płockiego. Wykonali oni prezentacje multimedialne, w których przedstawili i opisali w języku angielskim najciekawsze, ich zdaniem, miejsca w Anglii.

I miejsce w tym konkursie zajęła uczennica naszej szkoły - Zuzanna Fijałkowska (VIE).

W swojej prezentacji przedstawiła miejsca owiane tajemnicą, związane z legendami lub bohaterami książek czy filmów.

Prezentacja powstawała pod czujnym okiem pani Justyny Matusiak - nauczycielki języka angielskiego i pani Małgorzaty Gomułki - nauczycielki informatyki.

Laureatce i jej opiekunom serdecznie gratulujemy!