logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Kampania "Rowerowy Maj" zakończona. Drukuj

 

   30 miast, ponad 128 tys. aktywnych uczestników, blisko 3,1 mln dojazdów oraz 539 szkół i przedszkoli. Tak pokrótce w liczbach przedstawia się Rowerowy Maj 2018. Od dziś znamy też zwycięskie szkoły z Płocka oraz najbardziej aktywne klasy. My jako szkoła zajęliśmy IV miejsce, a najbardziej aktywna klasa to klasa Vs, która wśród klas I - VII zajęła I miejsce. Wobec czego najlepsza klasa Vs wraz z koordynatorem akcji panią Barbarą Gasińską i z panią wicedyrektor Zofią Jakubowską pojechała przed Ratusz na event podsumowujący akcję "Rowerowy Maj". Pan Prezydent Andrzej Nowakowski poza podsumowaniem tegorocznej kampanii i wręczeniem nagród dla najbardziej rowerowych szkół, dyrektorów oraz koordynatorów Rowerowego Maja, zapewnił wraz z organizatorami dla dzieci liczne atrakcje takie jak: dmuchana zjeżdżalnia, popcorn, wata cukrowa, konkursy z nagrodami. Puchar dla najlepiej przygotowanej szkoły przyznała również Komenda Miejska Policji.

   Kampania Rowerowy maj zakończona. Było cudownie, codziennie rano wielu z Was do szkoły przyjeżdżało rowerem, na rolkach, deskorolkach. Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom, rodzicom, którzy zaangażowali się w przeprowadzenie akcji. A przede wszystkim dziękujemy dzieciom za aktywne przejazdy.

Koordynatorki programu, panie Barbara Gasińska i Ilona Borczuk.