logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

XVI Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny wygrała nasza szkoła! Drukuj

 

   7 czerwca odbył się XVI Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny, zorganizowany przez naszą szkołę, w tym roku pod hasłem „Pośród krajobrazów naszej planety”. W konkursie uczestniczyły trzyosobowe drużyny szóstoklasistów ze szkół podstawowych w Płocku: nr 1, nr 5, nr 6, nr 18, nr 21, nr 22, nr 23 oraz ze Szkoły Podstawowej w Bulkowie i Szkoły Podstawowej w Święcieńcu. Uczniowie zmagali się w kilku konkurencjach: prezentowali plakat zgodny z hasłem konkursu, rozwiązywali test sprawdzający wiedzę na temat stref krajobrazowych świata oraz brali udział w zawodach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego: p. Marzenę Wakuła, p. Justynę Woźniak, p. Tomasza Żórawskiego. Konkurs uświetniły występy wokalno - instrumentalne naszych uczniów przygotowanych przez p. Małgorzatę Podwójci. Dekorację wykonały: p. Ilona Borczuk, p. Agnieszka Elwertowska, p. Aneta Olszewska.

   Na podium znalazły się trzy płockie podstawówki: I miejsce SP nr 23, II miejsce SP nr 6, III miejsce SP nr 21. W skład naszej drużyny weszły dziewczęta z klasy VIs: Natalia Krajewska, Julia Wiankowska i Julia Wojtycka (opiekun p. Monika Woźniak). GRATULACJE!

   Nauczycielki przyrody dziękują dyrekcji naszej szkoły, uczennicom z klas VIs i VIIb, wszystkim nauczycielom oraz innym pracownikom szkoły, którzy pomagali w zorganizowaniu konkursu.