Królewna ŚNIEŻKA w SP 23 Drukuj

6 czerwca odbyło się przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu „Teatru 23” przy Szkole Podstawowej Nr 23 w Płocku. Był to jak, co roku prezent dla dzieci od nauczycieli, z okazji Dnia Dziecka. Wszystkich drogich gości przywitała Dyrektor SP 23 Pani Liliana Tomaszewska, a na widownię naszej sali teatralnej zapraszał kolorowy Samorząd Uczniowski.

Cudowni aktorzy, czyli nauczyciele z pasją zabrali uczniów swej szkoły i zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych przedszkoli i szkół płockich do świata baśni i fantazji, w pięknej scenografii stworzonej przez Panie: Ilonę Borczuk, Anetę Olszewską, Agnieszkę Elwertowską i Katarzynę Kapelę.

Trudno w odkrywczy sposób opowiedzieć baśń braci Grimm, którą bardzo dobrze zna każde dziecko. Wspaniałym aktorom „Teatru 23” pod kierunkiem p. Bożeny Kowalskiej udało się to w fenomenalny sposób. Opowieść ta w każdej epoce na nowo wzrusza, niosąc przesłanie o sile przyjaźni, miłości i poczuciu własnej wartości.

Największą radością i podziękowaniem dla osób zaangażowanych w przedstawienie była szczera, spontaniczna i pełna uśmiechów reakcja wdzięcznej dziecięcej widowni.

Swoją obecnością na spektaklu teatralnym zaszczyciły nas również Media: TVP3 i Tygodnik Płocki.

Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym Gościom i Mediom za oklaski oraz ciepłe słowa, które utwierdziły „Teatr 23”, że warto być nie tylko nauczycielem, ale też aktorem, by uczyć, bawić i wychowywać dzieci do sztuki, dla sztuki i przez sztukę.

Obsada

Śnieżka - Agnieszka Jakubiak

Książę - Tomek Żórawski

Zła Królowa - Alicja Michalska