logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

„Dziecka prawa – poważna sprawa" apel dla uczniów III-VII Drukuj

 

   19 czerwca, tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie naszej szkoły brali udział w apelu pod hasłem „Dziecka prawa – poważna sprawa". Apel dla uczniów klas młodszych przygotowali starsi koledzy z klasy VII b. Przybliżyli oni poważny problem praw dziecka, oraz ich łamania w przystępnej formie: krótkich wierszyków, piosenek i zabawnych scenek dramowych. Przypomnieli także młodszym kolegom najważniejsze informacje dotyczące roli Rzecznika Praw Dziecka oraz Konwencji Praw Dziecka.

   Przygotowaniem występujących uczniów zajęły się Rzecznik Praw Ucznia - p. Renata Cichocka oraz wychowawczyni kl. VII b - p. Joanna Kowalczyk.