Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/2009 Drukuj

 

   19 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

   Od samego rana na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas młodszych. Z uśmiechem na twarzach obejrzeli program artystyczny przygotowany przez swoich kolegów z klas ID (wych. Elżbieta Gdak) i IF (wych. Joanna Pankowska). Dla wszystkich zgromadzonych zatańczył również zespół IMPRESKA.

   Dla tegorocznych trzecioklasistów to szczególna uroczystość. Zakończyli oni etap kształcenia zintegrowanego. Z rąk pań dyrektor otrzymali dyplomy ukończenia trzeciej klasy, które ufundowała Rada Rodziców.

   O godzinie 900 na sali gimnastycznej zebrali się uczniowie klas starszych. Program artystyczny przygotowali dla nich, pod czujnym okiem pań - Bożeny Matlęgi i Małgorzaty Podwójci, koledzy i koleżanki z klas piątych oraz chór szkolny. Nie zabrakło wzruszających momentów. Żegnaliśmy szóstoklasistów, którzy od września rozpoczną naukę w gimnazjum.

   Najlepszym uczniom i sportowcom nagrody wręczyli nasi goście : ksiądz proboszcz Janusz Zdunkiewicz, vice prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego - Marian Choczyński, poseł na sejm Andrzej Nowakowski, radna Elżbieta Podwójci-Wiechecka i przewodnicząca Rady Rodziców Bożena Kobuszewska-Obiała.

   W tym roku aż 150 uczniów klas IV - VI otrzymało świadectwo z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. 96 uczniów otrzymało stypendia motywacyjne, wraz z listem gratulacyjnym od Prezydenta Miasta Płocka,  za osiągnięcia w nauce lub sporcie.

   Oprawę plastyczną uroczystości przygotowała pani Marzena Nejman.

   A teraz czas na WAKACJE!!!