I miejsce za nagranie wyjątkowego filmu z okazji 10 urodzin Galerii Wisły Drukuj
I miejsce za nagranie wyjątkowego filmu z okazji 10 urodzin Galerii Wisły

Z dumą pragniemy poinformować, że 25 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami Agnieszką Jakubiak, Tomkiem Żórawskim i Kasią Rydzewską odebrali nagrodę z rąk Dawida Kwiatkowskiego za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie zorganizowanym przez Galerię Wisła.  Konkursu był skierowany do Szkół Podstawowych w Płocku z okazji 10 urodzin Galerii Wisła. Uczniowie wraz z nauczycielami nagrali wyjątkowy film z życzeniami dla Galerii. Wprowadzili tym samym jury w bajkowa scenerię i pozwolili przenieść się w czasie. Dziękujemy wszystkim za współpracę a w szczególności dzieciom, za ich zaangażowanie oraz rodzicom za zaufanie. Jesteście wspaniali.